29 Temmuz 2013 Pazartesi

Blog Satışı

0 kişi bişi demiş:
Bir gün bu konu başlığı ile bir yazı gireceğimi hiç düşünmemiştim, kader kısmet :)

Eşimin sürpriz anlayışının biraz farklı olmasından dolayı elimde fazladan Clinique'in Even Better Dark Spot Corrector'ı var. Elimdeki ürün 30 ml ve normal satış fiyatı 175 TL. Ben 125 TL'ye satıyorum. Ürünü hiç kullanmadım çünkü diğerinin daha yarısına bile gelmedim. Orijinalliği konusunda şüpheniz olmasın, eşim Boyner'den almış çünkü :)

Almak isteyen kişi mail yolu ile bana ulaşıp ücreti hesabıma yatırdıktan sonra ürünü  adresine kargolayacağım. Kargo ücreti alıcıya ait olacak. 

İletişim: kirazlidondurma@gmail.com 


Dark Spot Corrector 30 ml


16 Temmuz 2013 Salı

Yine mi Amerika?

3 kişi bişi demiş:
2011 yılının yazında tam 3 ay ABD'de kaldıktan sonra "Amaan bi daha ne zaman gidicem ki?" diye düşünürken hooop bu sene bi kongreye katılmak için bana yine ABD yolları gözüktü. Bu sefer sadece 1 haftalığına gidiyorum ancak geçen sefere nazaran daha heyecanlıyım çünkü kongrede İngilizce sözlü sunum yapağacım :( Sunumum aşağı yukarı hazır hale geldi ama henüz çalışmaya başlamadım. Resmen tir tir titriyorum düşündükçe.

Bu arada çok riskli bir hareket yaparak vizemi almadan uçak biletimi aldım. Dilerim konsolosluk sorun çıkarmaz.

Çarşamba gecesi vize için önce Ankara yolcusuyum. Kısmet olursa 10 Ağustos'ta da ABD yolcusuyum. 

Bana şans dileyin gençler :(

15 Temmuz 2013 Pazartesi

Artık devir değişti, e tabi Explorer da değişti!

0 kişi bişi demiş:
Değişim hayatın her alanında kaçınılmaz bir şekilde yaşanıyor. Konu teknoloji olunca değişimin hızına ayak uydurmak daha zorlaşıyor. Bir zamanların efsane tarayıcısı olan Internet Explorer da, çağa ayak uyduramadığı gerekçesiyle kullanıcılar tarafından bırakılmıştı. Ancak son zamanlarda Internet Explorer çıkardığı yepyeni versiyonuyla tamamen değiştiğini söylüyor.

''www.explorerdegisincebenben.com'' adında bir blog açan Internet Explorer, geçmişte eleştiri yağmuruna tutulduğu eski versiyonlarıyla bizzat kendisi dalga geçiyor. Yeni IE10’un eskisiyle alakası olmadığının altını çiziyor.

Bu değişim, blog’da pek çok görsel ve video ile anlatılıyor. Özellikle, 90’ların ünlü yıldızları ile Vine’ı buluşturan videolar bir başka dikkat çekiyor. Bu videolarda yıldızlar eski şarkılarından birer bölüm söylüyor, ardından da ‘’#explorerdegisincebenben’’ hashtag’ini gösteriyorlar. Videoları izlerken insanlar, özellikle 90’larda çocuk olanlar zamanın çok hızlı geçtiğini anlıyor. İzleyenler, kendi değişimlerini  #explorerdegisincebenben etiketiyle Twitter’da paylaşmaya başlamışlar bile.

www.explorerdegisinceben.com
Bir bumads advertorial içeriğidir.

9 Temmuz 2013 Salı

Çıkmaz demeyin, şansınızı deneyin

0 kişi bişi demiş:

Malumunuz ülkemizde patlak veren olaylar nedeniyle blogla ilişkimi neredeyse kesme noktasına geldim uzun zamandır. Twitter'ın başından ayrılıp başka işlerle haşır neşir olmak uzun süre içimden gelmedi açıkçası. Bu suskunluğumu kazandığım bir çekilişin haberi ile bozmaya karar verdim. 

Ne umutlarla katıldığım çekilişlerden hüsranla ayrılınca çekilişlere katılmaya tövbe eden ben, Onur ve Gözde isminde iki dünya tatlısının açtığı dörtdörtlukblog 'un L'oreal Türkiye ile ortaklaşa düzenlediği çekilişe katılmadan edemedim. "Ne de olsa bana çıkmaz" diye düşünürken kazanan olarak adımın ilan edilmesiyle birlikte iş yerinde göbek attığım doğrudur. Her ne kadar kozmetik blogger ı olmasam da kozmetikle yakından ilgiliyim ve makyaj ile ilgili blogları da takip etmeyi çok seviyorum. Kısıtlı kozmetik bilgim takip ettiğim makyaj blogları ile birlikte tavan yaptı desem yeridir. O yüzden takip ettiğim bütün makyaj blogger larına teşekkürü bir borç bilirim :)

Gelelim bugünkü post'umuzun esas konusu olan kazandığım hediyeyee...

Ta daaaaaaaaaaaaaaa!!!!


 L'oreal' Lumimagique seti.Peki ne var bu setin içinde?

Bir adet fondöten, concealer/highlighter ve makyaj bazı. Setin isminden de anlaşılacağı üzere (lumi- luminance= parıltı, ışıltı) tüm ürünler cildinizde "glowy" bir bitiş sağlayıp yüzünüzü canlı ve sağlıklı gösteren ürünler. Cildim karma olduğu için fondötenin yağlı T bölgemde biraz parlama yapacağı kanısındayım ama pudrayla sabitleyerek bu sorunu ortadan kaldırabilirim sanırım. Henüz hiç birini denemedim, malum yaz geldi yüzümüzde fondöten durmuyor, çok fazla makyaj yapılmıyor. Havaların serinlemesiyle birlikte fondöteni denemeye başlayabilirim ama sanırım concealer için o kadar bekleyemeyeceğim :) 

Bu arada henüz CD'nin içinde ne olduğunu bilmiyorum çünkü takıp izleme fırsatım olmadı :)


Burdan dörtdörtlükblog'a ve L'oreal Türkiye'ye tekrar teşekkür ediyorum.


Hepinize güzel bir gün ve hayırlı Ramazanlar diliyorum...


K.D.
 

Buffy de vampir sayılır Copyright © 2012 Design by Ipietoon Blogger Template